Maciej Bukowski – Ekspert Afiliacji, Partner Projektu MoneyGenius™

Business&Pleasure Camp 2018 - Zakopane

Business&Pleasure Camp 2018 – Zakopane

MONEY-GENIUS!
MoneyGenius jest to nowatorski program z zakresu zarabiania pieniędzy dzięki potędze internetu, gdzie korzystając ze skrupulatnie opracowanego systemu możesz zarabiać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie w oparciu o programy partnerskie. System na którym oparty jest cały projekt jest w 100% legalny i bezpieczny co sprawia, że każdy kto dołącza do projektu zarobi swoje pierwsze pieniądze w internecie.

PROJEKT ZBUDOWANY JEST Z 10 ETAPÓW, GDZIE W KAŻDYM Z ETAPÓW OTRZYMUJESZ:

  • 10-45 minutowe video.
  • Instrukcje jak wykonywać etap w postaci pisanej.
  • Gotowy plan co masz robić wraz z wyjaśnieniami.
Projekt MoneyGenius™ został stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą zmienić całkowicie swój styl życia, zacząć zarabiać pieniądze 3, 5, 10 tysięcy miesięcznie dzięki potędze internetu. Dla osób które chcą się uczyć i mają otwarty umysł na nową wiedzę oraz zaangażowanych i zdeterminowanych do działania. Jeśli w tym opisie znalazłeś coś o sobie to zapraszam Cię na niesamowitą przygodę!

JAK ŻYJĘ?  (MÓJ STYL ŻYCIA)

Pracuję w pełni zdalnie, jedyne czego potrzebuję to komputer i internet. To sprawia, że wyjeżdżam kilkanaście razy w roku. Zarabiam z każdego miejsca na świecie. Uczę Cię tego w programie MoneyGenius!

Jestem mentorem wielu osób, które zarabiają w internecie.

Myślę, że mogę uważać się za człowieka szczęśliwego, bo pomagam innym stawać się lepszymi, a oni robią to samo ze mną. Traktuję tych ludzi jak przyjaciół, co sprawia że tworzymy jedną wielką rodzinę. Projekt jak i społeczność MoneyGenius to najlepsze co mogło mnie spotkać i chcę jak najdłużej pomagać moim podopiecznym w rozwoju i spełnianiu ich i naszych wspólnych marzeń to moja misja i cel tego co robię na co dzień.

Jeśli nadal się zastanawiasz, czy Projekt MoneyGenius jest dla Ciebie, obejrzyj poniższy webinar! 🙂

Pozdrawiam gorąco
Maciej Bukowski- Partner Projektu MoneyGenius